S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 

VBO 5 gadu dzimenes tuss Liepājā 15.09.2001 - 16.09.2001

Beaviz

Nodaļa 2/2
<- uz iepriekšējo nodaļu

Nez kā tas nācās, bet tumsa jau bija klāt un acis- pilnīgā aizlējumā.


Beibes...moči

Acis aizlietas

Tumša bilde1 (Pūt vējiņi estrāde)

Ādas...metāls.....hroms.....alus.....šņabis....


Tumša bilde2

Tumša bilde3

Tumša bilde4

Pūt vējiņos tika sasniegta kondīcija 6/7 jeb pirmajiem 5 dzērniemiem pa virsu tika uzliets vēl vairāk alus un kadi 100 g šņabja. Šajā momentā filma pateica: "Uz redzēšanos, Toms- tiekamies rīt" un mana apziņa no esošajiem apm. 23.00 aizgāja citos ceļos līdz pat 4.00 rītā. Pa vidu esmu it kā kaut ko darījis labu (sities ar pleciņiem, plēsis meitenēm bikses un gulējis uz galdiņiem), bet tas viss bija sen un tā nav patiesība....


Tumša bilde5

Svinību torte

VBO...

Atgriežoties filmai ap 4.00, pasākums jau sāka beigties, kā rezultātā ļāvos kaut kādai beibei mani savākt. Šajā momentā tika sasniegts 7/7, jeb visam pa virsu- VĪNS.


Tumša bilde6

Tumša bilde7

Tumša bilde8

Nākošā diena bija īsta elle un līdz pat 14.00 es biju miris. Vēlāk mazliet atdzimis sapratu, ka atrodos svešā pilsētā ar Ls 0.35, mobilo, kam baterija nosēdusies un viens pats ar MILZĪGU pohu. Palūdzis uz soliņa sēdošām meitenēm mobilo, piezvanīju Glābējam Mārtiņam no Liepājas, kas aizdeva Ls 1 (paldies- ar to tu man glābi dzīvību, jeb ļāvi nopirkt 1l ūdens + 3 bulciņas) un sameklēju motociklistu, kas varētu aizvest atpakaļ.


Meitene atnāca/aizgāja

Janis, Uldis & MeiteneX

Beaviz saguris...

Pagulējis uz somas 1h, braucu mājās viņam aizmugurē, bet tad man uznāca milzu pohainās bailes, ka varētu nokrist un nosisties, jo Spider ķivere un mani cimdi palika pie viņa un vēl pie visa iepriekšējā dienā ex-girla piezvanīja un teica ka viņai sapnis bijis- it kā es esot asins peļķē no moča nokritis. Tas viss mani sanervozēja tik daudz, ka Skrundā palūdzu ļaut nokāpt un turpināt ceļu ar stopiem. SUKAS autobraucēji nestājās veselas 2 h un tikai sākoties tumsai mani pamanīja viens motociklists, kas veda savu mirušo moci kravaskastē uz Rīgu un veiksmīgi aizgādāja mani uz dzimtajām ārēm.

Tālāk lai papildina citi. END

Beaviz

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !