S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Tuning 
AEROGRĀFIJA- vecām formām- jaunu stilu, senam baikam- jaunu dzīvi!

Var veikt praktiski jebkurus darbus, saistītus ar mocīša (un ne tikai) vizuālo skatu.
1. Aerogrāfija (pēc gatavām skicēm vai brīvā tēmā)
2. Vienkārši mocīša pārkrāsošana oriģinālā vai neoriģinālā izskatā.
3. Salauztu spoileru restaurācija (var arī iztrūkt gabali)
4. Restailinga elementu izstrādāšana ,izgatavošana.(piem. streetfighter)
Kontaktinfo: Aleksandrs mob.tel. 6395503

Visi mēs labi zinām, ka katrs motociklists iespēju robežās vēlās individualizēt savu braucamo. Dažreiz vienkārši pārkrāsot citā krāsā vai uzzīmēt kādu stilīgu ornamentu, citreiz gribās radīt kaut ko absolūti jaunu , nepazīstamu. Standarta situācija- mīļotajam braucamajam spoileri salauzti simts gabalos un kopā vairs neturās.

Vienkāršākais veids, kā izmainīt baika veidolu, ir ņemt un to pārkrāsot. Pašlaik ir pieejama milzīga krāsu gamma ar jauniem toņiem un efektiem (sākot no “hameleoniem”, perlamutriem un beidzot ar matētajiem un “kislotnijiem”), bet ne katrs to var pats saviem spēkiem pielietot. Process nav nemaz tik vienkāršs, kā var likties. Ir jāsagatavo virsma, jālikvidē pat mazākie defekti .Un nekvalitatīvu krāsojumu ne vienmēr var ar slīpēšanu un pulēšanu pārvērst kvalitatīvā. Var saglabāt vai atjaunot arī visus uzrakstus. Īsāk sakot- uzticiet šo darbu zinošām rokām.

Čoperu mīļotājiem dažreiz gribās apgleznot savu dārgumu. Pārsvarā to veic aerogrāfijas stilā. Ārzemēs šis prieks maksā tiešām lielu naudu. Bet pie mums nav ārzemes… Ja ideja par zīmējumu aerogrāfijas stilā jūs ir ieinteresējusi- nāciet aprunāties. Variet nākt ar gatavu skici vai pasūtīt jūs interesējošās tēmas izstrādāšanu. Ir diezgan daudz variantu, ko uzkrāsot uz baika: liesmas, ornamenti, ilustrācijas u.t.t. Zīmējumu pasargās biezs pulētas lakas slānis.

Dažiem individuālistiem gribās izmainīt baika veidolu tā, lai nemaz nevar saprast , kas tas ir. Tātad jāveic tā saucamais restailings. Var piebūvēt klāt dažus jaunus spoilerus (izgatavotus individuāli) vai citus elementus, var vispār noraut nost veclaicīgos spoilerus un vietā uzlikt kaut ko no jaunā gadsimta modes, bet radītu tieši jūsu baikam.

Ja ir sanācis banāls kritiens un spoileri lupatās- arī te var izlīdzēt. Var atjaunot jebko.

Nedaudz par sevi. Darbs ar motocikliem patīk- tas ir radošs process. Ir interesanti redzēt sava darba rezultātu, kas uz ielas pabraucam garām .Šajā nozarē strādāju jau daudzus gadus un uzkrātā pieredze ir liela. Pats braucu ar pārbūvētu Yamaha Venture.

 

 

Kontaktinfo: Aleksandrs mob.tel. 6395503

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !