S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Tuning 
Sportbike outfitter / Second Look

Q: Kas ir “Sēdekļa āda”?

A: “Sēdekļa āda” ir vārdu salikums, kas tika radīts, lai apzīmētu mūsu piedāvāto sēdekļu pārklāju ( maināmo polsterējumu ). Jums ir jānoņem jūsu vecais polsterējums ( tas ir viegli izdarāms ar taisno skrūvgriezni un plakanknaiblēm ). Tad uzlieciet Second Look izgatavoto ādas pārklāju, kas saskaņots ar jūsu motocikla krāsām! Pārklāji ir pieejami superbaiku modeļiem, kas ir no 1984 gada un jaunāki. ( Mūsu sēdekļu pārklāji kļuva populāri ar žurnāla “Motorcyclist” palīdzību, kurā tika parādīts mūsu “uzlabotais” 1986. gada ZX-7 modelis, kuru ievēroja žurnāla redaktors Niks Einašs Sierspointas sacīkšu stadionā. )

Q: Vai tos ir viegli uzstādīt?

A: Jā. “Sēdekļa ādas” ir apzīmētas ar līnijām un norādēm, lai būtu vieglāk tās uzlikt. Skavas un skavotājs būtu vajadzīgi. ( Mēs piedāvājam uzstādīšanas pakalpojumus, tiem, kas ir aizņemti. ) Detalizētas instrukcijas un palīdzības tālrunis tiek iekļauti “ādu” iepakojumā.


Kawasaki ZX6R 2000

Q: Vai es varu uzlikt “Sēdekļa ādu” pārklājus pār veco sēdekļa klājumu?
A: Jā, tas ir iespējams. Tikai vajadzēs izmantot garākas skavas. Kā arī savilkumi, kas radīsies pārklāja stūros, traucēs tā uzstādīšanu.

Q: Vai tas ir vesels sēdeklis?
A: Nē, un tas maksā krietni vien mazāk. ( Mēs jums varētu dabūt arī sēdekļus, bet tas maksātu krietni vien vairāk, kā arī mūsu produkts ir paredzēts sērijveida ražojumiem. )


Honda CBR600 F4

Q: Vai tas ir pārklājs (seat cowl)?
A: Nē, tas nav. Un tas maksā krietni mazāk. Tas atgādina pārklāju pēc izskata, nezaudējot iespēju piesprādzēt mantas vai pasažieri pie aizmugurējā sēdekļa. ( Mēs parasti varam piedāvāt arī pārklājus, ja tas ir tas, ko jūs vēlaties. )

Q: Vai tās ir veidotas no ādas? Vai tās ir veidotas no plastikas?
A: Mēs izmantojam Marine vinilu, kas ir visizturīgākais pret saules stariem, ūdeni, rasu, benzīnu, eļļu un dilšanu. ( Vairāk pazīstams, kā sintētiskā āda vai Naugahyde – vinila paveids. ) Tās nav no plastikas vai ar spīdīgu plastiku pārklāta vinila materiāla ( kā velosipēdu sēdekļi, kas izbalē ).


Suzuki Haybusa 2001

Q: Vai vinils ir krāsots vai balināts?
A: Nē, tā nav. Krāsa ir iesūcināta vinilā ražošanas laikā, nevis vienkārši uzkrāsota pēc tam. Tas nodrošina materiāla krāsas nezaudēšanu, nelupšanu nost vai plaisāšanu.

Q: Vai materiāls izbalēs?
A: Marine vinils ir materiāls, kas vismazāk padodas saules stariem. Pat jūsu motocikla krāsa izbalē pēc kāda laika pavadīta saulē. Tādēļ mēs rekomendējam jūsu motociklam šo mūsu materiālu, kas elpo un ir jau krāsots, ļoti piemērots atstāšanai tiešos saules staros dienām.

Q: Vai baltais vinils saglabās savu krāsu?
A: Jā, ja jūs to tīrīsiet ar tīrāmajiem līdzekļiem, kurus mēs ieteiksim, un izvairīsieties no tādām lietām, kas varētu radīt traipus uz tiem. Jauni džinsi, nebagātināta āda un motociklu pārklāji izbalēs. ( Mēs piedāvājam motocikla pārklāju, kas jau ir krāsots. ) Marine vinils ir pret netīrumiem pats izturīgākais.


Yamaha YZF600R Thundercat 1998

Q: Vai tiem ir garantija?
A: Jā, ražojumam ir viena gada garantija. Ar pareizu kopšanu, tā dzīves ilgums ir sasniedzis ceturtdaļgadsimtu. Mēs darbojamies motociklu industrijā jau kopš 1976 gada. Mūsu kvalitātes reputācija ir mūsu veiksmes atslēga.

Q: Vai es varu dabūt savādāku dizainu savai “Sēdekļa ādai”?
A: Mums parasti ir vairāk nekā viens modelis, no kuriem izvēlēties. Jūs varat izvēlēties jebkuru krāsu viena modeļa robežās. mūsu ražojumi ir tikpat praktiski, cik izskatīgi, tādēļ kvalitāti mēs vērtējam augstu.

Q: Vai es varu uzlikt “Sēdekļa ādu”, kas ir paredzēta citam modelim, savam motociklam?
A: Katrs modelis ir veidots specifiski konkrētam modelim. Šāda maiņa var notikt vienīgi tad, ja abu motociklu sēdekļu un/vai bākas izmēri ir vienāda izmēra. Mēģinot uzlikt “Sēdekļa ādu” citam modelim nekā tā ir paredzēta, var sabojāt to.

Q: Kas ir “ierobežota laika ražojumi” ( Limited Edition )?
A: Mēs saņem pasūtījumus no klientiem, kas vēlas ekskluzīvākus modeļus, nekā mēs parasti piedāvājam. Šie klienti parasti ir pateicīgi par laiku, ko mēs pavadām izgatavojot viņu pasūtījumus. Šie pasūtījumi tad tiek veidoti saskaņā ar motocikla krāsu un uzkrāsojumiem. Šādas “Sēdekļu ādas” ir pieejamas nelielā skaitā un ir pieejamas tikai caur mūsu firmas pasūtījumu nodaļu.

Q: Cik ilgs laiks paiet, kamēr es saņemšu savas “Sēdekļa ādas”?
A: Mēs turam noliktavā lielāko tiesu savu piedāvāto ražojumu, tie tiek izsūtīti caur UPS 24 stundu laikā, izņemot brīvdienas. Speciāli pasūtījumi tiek veikti 3 nedēļu laikā.

Jautājumi, kas attiecas uz benzīntvertņu pārklājiem

Q: Vai man ir jānoņem mana benzīntvertne?
A: Nē. Neilona āķi, ar kuriem stiprinās “Tvertnes āda”, uzslīd uz tvertnes malām, un gumija, ar kuru turas “Tvertnes āda”, izvietojas tieši uz priekšējā tvertnes atbalsta punkta. Dažiem modeļiem varbūt ir vajadzīgs pacelt vienu galu, lai vieglāk to uzmontētu.

Q: Cik daudz no tvertnes šī “Tvertnes āda” pārklāj?
A: “Tvertnes ādas” augšējā daļa sākas cik cieši vien var pie tvertnes atveres, un nosedz aizmugures un apakšējo tvertnes daļu. Mēs cenšamies atstāt firmu logo redzamus, ja tas neietekmē funkcionālo risinājumu.

Q: Vai tās saskrāpēs tvertni?
A: Nē. Bet netīrumi, smiltis gan to izdarīs. Vai nu tie ir netīrumi uz jūsu džinsiem vai “Tvertnes ādas” iekšpusē, ja tie atradīsies starp jūsu ceļgaliem un tvertni, tad tie var izdarīt visai sliktu pakalpojumu. Centieties turēt jūsu tvertni no ārpuses tīru un ievaskotu ar labu, cietu vaska pastu. Tāpat rūpējieties arī par “Tvertnes ādas tīrību” gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Jūs varat to mazgāt ar spainī remdena ūdens, nedaudz pievienojot ziepes. Pēc tam izmantojiet Final Finish “vinila tīrītāju” uz ārējās virsmas.

 

Papildus informācija ir pieejama: http://www.second-look.com/

<-atpakaï

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !