S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 

Ulbrokas tuss "Dēmonu nakts" 25.08.2001

Dainis Caune

Sākšu ar to ka laiks bij foršs, tusiņa vieta kādā Ulbrokas viesu namā padziļi mežā, vārdu sakot neko vairāk nevajadzēja, lai mēs varētu pilnīgi brīvi atpūsties un netraucētu normāliem cilvēkiem miegu. Kad bija jau iemalkoti pāris alus kausi pēkšņi Ands, Pēcis un es izdomājām ka būsim tie drosmīgākie un piedalīsimies pirmajā konkursā, kurā balva bija Dēmonu krekls. Vajadzēja pēc iespējas ātrāk apēst veselu sīpolu un uzreiz man bija skaidrs ka vinnēs Ands jo auguma ziņā es un Pēcis divatā varētu but kā viņš viens pats :))

Sīpolu ēšana
AnD
AnD N2

Pēc šāda veida konkursa visa šmiga pazuda un nācās iemalkot uzreiz 2 alus lai aizmirstos tā sasodītā sīpola garša... Vēlāk naktī, kā jau naktī, Alus, meičas, dejas, šovi, fotografēšanās, izdziedāšanās mežā, pirtošanās ....bija viss štokos :)

Dainis
Ex Golfs
MotoListe!

Kad beidzot no rīta pamodos, sāku meklēt listniekus rokā. Blakus istabiņā pamanīju guļošu Andu , kurš bija apmeties gulēt ar savu draudzeni turpat uz linoleja, saģērbies jaciņā un ar ķiveri galvā, lai nebūtu jāliek galva uz zemes :))(jo mēbeļu dažās istabās vispār nebija).Izskatījās ka cilvēki takā tiko atbraukuši no tāla ceļa un uzreiz nolūzuši :) Ārā satiku Junonu, kura bij tikko atgriezusies no sēņošanas, un tā nu mēs izdomājām ka vajag pavizināties un apskatīt vietējo apkārtni, tikmēr Ands bij pamodies un izdomājis braukt mājās.

AnD atkal N3

Bet tālāk par 10 km viņš netika jo atkal viņam mocis noklemēja, vai nostrādāja kāds Dņepra lāsts un nekas cits neatlika kā doties ar Pēci palīgā Andam. Pēc mēgjinājuma vilkt Andu ar dvieli (cita nekā pa rokai nebija) sapratām ka tā tā lieta neies. Tā tusiņš nu jau turpinājās uz Tallinas šosejas, kamēr Ands atdzina savu auto un beidzot aiztransportēja moci uz mājām :))...turpinājums vēl sekoja arī pie Anda mājās bet tā jau cita tēma :)

Apnika rakstīt...

Dainis Caune

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !