S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 

Kudīga 2001. gada 10.- 12. augusts
Pēcis

Labrīt! :)

Tuss ir beidzies, esmu izgulējies un gatavs darbam un dzimtenes aizstāvēšanai! (vai kā tur bija :))

IEVADS
Bet par visu pēc kārtas. Tā kā manam mocītim ļaundari nummuru bija paņēmuši un arī visus rāmja/motora numurus iznīcinājuši, biju paredzējis nebraukt uz moču tussu Nabītē, jo mentiem kaut kā ļoti nepatīk braucēji bez numuriem un pat ar Ls 5 nepietiekot. Bet ne jau es vienīgais nebraucējs - And bija tiko ielicis urālam dņepra motoru un arī paredzējis nebraukt (nelecot, eļļa tek, obkatka, citi plāni un vēl 100 iemesli :))

Piektdienas vakarā And ar mocīti atbrauca uz centru un mēs, divi bēdubrāļi kam liegts tuss, nolēmām mazināt bēdas, iedzerot kādu aļonu Vecrīgā, pirms tam noregulējot vārstus un novēršot nelekšanu (tas mājas saimniekiem maksāja lielu eļas peļķi uz asfalta, kura radās atskrūvējot galvas vāku). Sacīts - darīts, aizbraucām nu jau ar lecīgo mocīti uz piebalga alus dārzu. Braukšana man bija interesanta, jo sēdēju uz dubļbleķa un priecājos par Anda bremzēm :)

Pēc trešā alus līkā dziedātāja (es pirms tam domāju, ka notiek karaoke un ka viņa tikai 1 dziesmu ķērks) sāka dziedāt smukāk, dzīve sāka likties jaukāka un radās zibensideja - BRAUKT UZ NABĪTI :)

Beaviz & Junona
Mūsu kompaška
Kempinga pļava

CELŠ
Izbraucot no vecrīgas radās kaut kāds pārpratums ar jawistiem, kuri sāka lekties. And piecēlās un piedāvāja viņiem pa muti, bet ieraudzījuši Anda izmērus, viņi atkāpās un sāka lekties no viņiem

droša attāluma :))) Savācu no garāžas moci, piestiprināju nostkrītošo dūmtrubu, paņēmu drēbes un guļammaisus, salējām eļas un laikam tā ap 11:00 izbraucām no Rīgas. braukts tika tā ap 80, nekas incants ceļā nebija, ja neskaita no Pūres (laikam Pūre) mazliet ņipru lietu ar pelķēm un vaikāk sīku un apnicīgu lietu. Lietus jaka ierulēja. Kuldīga gan ir mazliet mistiska pilsēta un izbraukt tai cauri nav viegli, bet izdevās. :) Pēc nelielas maldīšanās izdevās atrast arī tusa vietu.

Beaviz lepns...
Sestdienas rīts
Pēcis sestdien

TUSS
Pēc dalības maksas (Ls 5) nopiķošanas visiem deva starta 50g :) Atradām listeniekus (Tomu, Junonu, Karlo), Toms visus priecēja ar pērkonkaķa mežonīgo dziesmu (stāsti Tom, kas kaķim Liepājā notika???)- Dirsā viss :( Toms

Sestdien no rīta bija brauciens uz Kuldīgu, pasākums Kuldīgā arī ierulēja, ja neskaita to, ka atpakaļceļā bija 2 gab craši (viens esot kaut kur līdis kolonā, otrs vienkārši ieperdis citam pakaļā). Tālāk tradicionālās atrakcijas ar mucām un alu, utt
Jautrība sakās vakarā, kad bija striptīzs :) Sākumā dejoja kaut kādas profesionālas beibes, bet pēc tam bija atrakcija skatītājām, kas rulēja ne mazāk :) Vienai tas pat tik ļoti iepatikās, ka stribtīzs vēlāk turpinājās uz galda, kur arī gandrīz notikās sex uz galda, bet tehnisku iemeslu dēļ (džekam nestāvēja) nenotikās :) Pat vīri ar bārdām teica, ka ko tādu redzot pirmo reizi :)

Kuldīgas centrs
Centrālais laukums
Centrālais laukums

MĀJUPCEĻŠ

Ek, nav laix rakstīt, apnika arī. un tāpat šitik tālu neviens nebūs izlasījis.

Karlo, Pēcis, Junona
Raits ar sievu
Pohaina kompānija

Vēl mazliet par tusu:

Moči bija skaitā ap hmm, 120? grūti tā noteikt, lai kāds cits palabo.
Pamatā bija čoperi, ~20% šosejnieki/ielinieki daudz urāli/dņepras, biezākie moči, protams, hermejam. vēl pāris endurnieki.
Interesants bija opelbike (ar gareniski novietotu 4 cil rindenieku), taisīts gan ar cirvi, bet interesants.
Smukākais mocis, IMHO, bija "bugs killer" ar burtiņu (s) (zviedrīja?) aizmugurē.
Pasākums noorganizēts labi, forši, ka nebija kaudze ar visādiem vietējiem līmesostītājiem, kas visu aiztiek ar rokām, diemžēl tas netraucēja pazust dažām ķiverēm.

Debilais spridzinātājs
Beaviz kaķītis stūrī
 

Pēcis

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !