S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 

Rēzekne 2001. gada 28.- 29. jūlijs
Spider

Nu, ko, izlasīju Tavu (BEAVIZ) stāstu par Rēzeknes pasākumu un nācās secināt ka daudz ko Tu biji palaidis garām. Mēģināšu izklāstīt savu skatījumu uz pasākuma gaitu.

Kaut kādā veidā līdz manām ausīm bija nonākusi informācija, ka sākums ir paredzēts 14.00 nevis 15.00 pēc Latgales laika, tādēļ izbraucu diezgan laicīgi – 10.30 no Ogres. Sakarā ar labiem laika apstākļiem, apmierinošo ceļa stāvokli un ceļu policijas iztrūkumu, mūsu (es ar savu dzelzs draugu un mīļoto sievieti, kā arī vienas mašīnas eskortu, kurā tika samestas mantas) brauciens līdz Rēzeknei (ar apstāšanos Jēkabpilī) aizņēma 2,5 stundas. Daļa dalībnieku, pasākuma gaidās, jau bija okupējuši vietējo “Aldara” alus sētu, kas ar savām cenām (0,5 l – 0,35 Ls, 1,0 l – 0,70 Ls) veicināja dalībnieku garastāvokļa uzlabošanu. Sakarā ar to, ka daļa dalībnieku vēl nebija ieradusies, dalībnieku parāde tika atlikta uz aizvien ilgāku laiku, kas dalībniekos izraisīja vieglu neapmierinātības sajūtu (sāksies kaut kas vai ne?). Pēkšņi kā zibens no skaidrām debesīm – braucam!, kas lielā daļā dalībnieku izraisīja vieglu šoku, jo viena daļa jau sāka kustēties, kamēr pārējie skriešus metās pie saviem braucamrīkiem lai neatpaliktu no pamatgrupas. Galu galā visi veiksmīgi izstūrēja uz galvenās ielas, kuru vietējā ceļu policija labu laiku pirms tam bija nobloķējusi (ļoti labi!) un pēc nelielas mīņāšanās visi devās parādes braucienā. Viss būtu bijis nekas, ja vien vietējie ”jawisti” un ”ižisti” ar savu haotisko braukšanu neradītu nepārtrauktu jucekli kas ļoti traucēja pārējiem brauciena dalībniekiem braukt, nemaz nerunājot par kolonnas izveidošanu un ieturēšanu.

Nu viss, beidzot šis haoss ir beidzies un viss bars tiek novirzīts uz pasākuma centrālo vietu, kas bija norobežota ar lentām un apsardzi, un pie iebraukšanas no katra tika iekasēts pa 1,5 Ls (2,2 l aliņa!!!! J ).

Nedaudz par norises vietu: viss jampadracis norisinājās pašā Rēzeknes centrā, brīvdabas skatuves (laukuma?) teritorijā, kurā bija uzstādīta skatuve un nedaudz nostāk norobežota vieta teltīm. Sajūsmu izraisīja fakts, ka ierodoties telšu vietas teritorijā tika atklātas dēlīšu atradnes, kas iepriekš šeit tika novietotas, lai tie, kas nevēlas ne uz mirkli šķirties no saviem dzelzs rumakiem, nelauzītu galvas par to, kā cīnīties ar atbalsta nepārvaramās vēlēšanās iegrimšanu zemē.

Protams, ka neiztika bez tradicionālajiem konkursiem: “cīsiņš” (piedalījās arī tādi mazos ātrumos nestabili un ar pasažieri grūti vadāmi motociklu paveidi, kā traiki), mucas velšana (neatceros lēnbraukšana bija vai ne). Konkursus vadīja Linga, kurš ar sufliera palīdzību nekļūdīgi sauca konkursā piedalošos motociklu markas J . Visumā nebija slikti. Pasākuma nagla bija automašīna Alfa Romeo 33 (vizuāli autiņam nebija ne vainas!)! Sākumā notika konkurss par to, cik ilgi izturēs autiņa motors uz pilniem apgriezieniem bez eļļas un dzesēšanas šķidruma (iemaksā 1 Ls un mini, uzvarētājs saņem pusi no iemaksātās summas). Izturēja 26. sek.! Uzvarētājs saņēma tādu pašu summu latos. Tālāk sekoja otra daļa – par vienu latu jebkurš interesents paņemot rokā instrumentu (kuvaldu) varēja ”salabot” kādu automobīļa daļu. Atsaucība bija diezgan liela. Kā pirmie tika salaboti mašīnas stikli, un pēc tam ”mehāniķi” ķērās pie virsbūves daļām. Nācās piezīmēt, ka pēc tam kad tauta bija jau pagurusi no ”labošanas” auto nemaz tik briesmīgi neizskatījās. REKLĀMA: Alfa Romeo 33 ir ļoti izturīga mašīna!

Pēc tam, kad tauta jau bija pagurusi no konkursiem sākās koncerts, kurā dažu labu mākslinieku piedalīšanās un viņu vieta uz skatuves (vakara nagla, kas noslēdza koncertu bija OZOLS :-0 ) izraisīja atklātu ”ņepoņatku”. Pārējie Linga, Līvi, Mielavs un Autobuss debesīs nospēlēja labi. OZOLA uzstāšanās laikā liela daļa dalībnieku devās uz telšu vietu, kurā jautrība turpinājās līdz pat saules lēktam (dažiem, spriežot pēc to komas stāvokļa, svinēšana nevarēja beigties pat līdz nākamās dienas plkst.10., kad pamazām dalībnieki jau sāka doties mājup).

IESPAIDI: Sajūta bija tāda, ka uz pasākumu bija ieradusies puse Rēzeknes. Tādi pilsētas svētki ar baikeru piedalīšanos. Man jau labāk patīk, kad pasākumi notiek tikai savējiem un prom no ziņkārīgo interesentu acīm. Bieži vien šie interesenti ļoti kaitina un nav garantijas, ka kāds kaut ko nenospers no telts nakts aizsegā (it kā apsardze bija, bet…).

Žēl arī ka netiek izdomāts kaut kas svaigs (pie mumsJ ), blakus pasākuma norises vietai bija tik jauka iela ar kolosālu slīpumu DRAGRACE rīkošanai. Tāpat izpalika motociklu izstāde - pārdošana. Vispār, jau ļoti laba ideja, kas neīstenojās. Ja pasākumi notiek ar lielu skatītāju daudzuma klātbūtni, motociklu totalizatora ideja ir ne tikai laba, bet tas ir arī aizraujošs šovs.

Par atpakaļceļu nav ko daudz stāstīt, izņemot to, ka mans draugs, kas brauca aizmugurē un redzot kā es ņemu pagriezienus uz sava čopera ieteica vai nu paārstēties, vai arī nopirkt sportbaikuJ ! Nu, bet tas tā……

Neaizmirsti izlasīt 1. daļu aprakstam by Beaviz.

Spider
special to www.superbaike.lv

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !