S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 
Kursa pikniks golfa laukumā ar motoizbraucienu.

Gribēju sarīkot pikniku kursam „Meistara” golfa laukumā, jo visu laiku tiek runāts, ka kaut ko tādu vajadzētu. Kopā ar līdzpaņemtajiem draugiem bijām ap divdesmit. Visi satikāmies Statoilā un reizē devāmies uz laukumu. Pamazām visi iejūtas un izklīst kur nu kurais, tad atkal sanāca kopā, lai paskatītos, paklausītos un izmēģinātu roku golfa spēlē. Gāja visādi citam sanāca, citam ne, bet vismaz priekšstats par to, kas ir golfs bija radies visiem. Mūsu piknikam bija pievienojušies arī divi motociklisti, kurus uzaicināja Maruta. Ja ir motocikli, tad vajadzētu arī pavizināties.

Nu tātad pirmā reize kad sēdos uz mocīša bija pienākusi. Sākumā teicu, ka nebraukšu, jo viņi abi bija dzēruši. Kaut kad vēlāk dzirdēju kādu cilvēku sakām, kas tad ir nedzēris motociklists pie stūres. Viņi jau nedzēruši nemaz uz moča nesēžas, bet tagad atkal pie lietas. Redzot kā pa ceļu nozib mocis uz kura vizinās Toms un Atvars pārņem neomulīga sajūta, bet kā vēlāk sapratu, tas tā izskatās tikai no malas. Vitai arī gribējās pavizināties, taču abas nospriedām - dzēruši tātad nē. Tad pēkšņi skatos Vita sēžas uz mocīša Guntaram aizmugurē. Nu ko, paskatīšos ko teiks Vita. Abi bez ķiverēm, bet kas par to tajā brīdī domā, galvenais ir izvizināt meitenes. Kā izrādās, uz to motociklisti ir veikli, vajag tikai gribēt. Runājot par ķiverēm, Toms ir prātīgāks, viņš nevizina citus bez ķiveres ja ir iespēja, to novēroju arī kādu citu reizi vēlāk.

Tā nu Vita izvizinājās un pieteicos arī es. Nobraucām kādus četrus kilometrus līdz Plakanciemam un atpakaļ. Teiksim tā - sajūtas ir tiešām labas. Šādu mazu gabaliņu pabraukt ar ātrumu 160 km/h nu tas ir ko vērts. Ar vaļējiem plīvojošiem matiem, kurus pēc tam dabūju izplēst, lai atkal būtu normālā paskatā. Uz acīm bija brilles, taču ar to vien nepietiek, ja brauc tik ātri. Acis asaro un neko nevar redzēt. Pirmais ko noskaidroju uzkāpjot uz moča, kur jāturas. Atbilde uz manu jautājumu ir pietiekami uzskatāma demonstrācija. Rokas jātur uz bākas, jo uzsākot braukt un bremzējot ir diezgan liels rāviens un ja neturās tad var nolidot zemē. Kaut arī brauciens bija īss, toties iespaidīgs. Ņemot vērā, ka tas bija pirmais mēģinājums man pat bija nedaudz bail, kādas pāris sekundes, bet vispār baidīties nav kad. Pavisam aizmirsu – kad kāpu uz moča, tad kāju piegrūdu pie izpūtēja. Tas nebija diezko patīkami, bet gan diezgan sāpīgi, Tomēr tas nemazināja manu vēlmi vēl kādu reizi kāpt uz moča. Labu laiku vēl kāja sūrstēja un pat pēc diviem mēnešiem vēl ir diezgan pamatīga rēta. Tādi nu bija mani pirmie iespaidi par vizināšanos uz moča un tad es vēl nezināju, ka tā nebūs arī pēdējā. Ar to pietika, lai es zinātu, ka braukt ar moci ir vienkārši dievīgi. Man vienmēr ir gribējies pavizināties un nu tas bija noticis.

Inese, 2002

<-atpakaï

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !