S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 
Kā izdzīvot rokeru vidē- padomi daiļajam dzimumam

Kad cilvēks kļūst par rokeri, tas nozīmē, kas viņam turpmāk nāksies izjust uz savas ādas to, ka apkārtējā sabiedrība skatīsies uz viņu kā uz melno avi vai labākajā gadījumā – balto zvirbuli. Pirmām kārtām tas attiecas uz pretējā dzimuma sabiedrību. Neskatoties uz to, ka šī sabiedrības daļa ir visai daudzveidīga, rokerim pastāv tikai divi tipi: tādas, kuras tiek vestas uz motocikla un viņām ir pie vienas vietas, kas viņas ved, nemaz nerunājot par iedziļināšanos vedēja personībā, un tādas, kuras pat sapņos izstrādā neskaitāmus variantus, kā atņemt rokerim viņa eksistences jēgu, t.i., motociklu un tiesības braukt ar moci līdz stīvumam.

Ja daiļā dzimuma pārstāvei, parādoties minētajām problēmām, dīvainā veidā vēlme turpināt attiecības ar rokeri tomēr nav pagaisusi, viņai kaut kādā pārdabiskā veidā jāmēģina manevrēt starp diviem iepriekš minētajiem tipiem. Taču vienmēr jāpatur prātā, ka, lai vai kā viņa censtos, vienmēr pastāv iespēja, ka viņu pieskaitīs vai nu pie viena, vai pie otra tipa. Šeit stilam nav nozīmes – visu izšķir rokera garastāvoklis un dažādi rokerim vien paredzami apstākļi. Patiesa cilvēkmīlestība ir laba lieta, un šādā situācijā ir absolūti nepieciešams, lai tā piemistu rokera sievietei (neatstāsi tak rokeri vienu pašu ar viņa problēmām), taču ņemiet vērā – arī jums pašai nāksies trenēt savu izturību šajos, pēc jūsu prāta, ne visai rožainajos apstākļos. Šādu rīcību varētu salīdzināt ar virves dejotājas balansēšanu, taču, ticiet vai ne, tas ir derīgi.

Pirmkārt, ir jāatmet jebkurš mēģinājums iestāstīt rokerim, ka viņš arī bez motocikla ir citādāks, t.i., pārāks nekā visi citi. Labāk izmantot šādu variantu: “jā, tagad tu tiešām esi visvisvislabākais!”. Bet uzmanieties! Tas var skanēt pārāk tieši un draud izklausīties pēc lētiem glaimiem! Es domāju, pati ideja ir prīmā, bet pirms pasniegšanas to vispirms vajag skaisti noformēt. Uz skaistumu rokeris noteikti uzķersies kā zivs uz āķa. Kā nekā savas dvēseles dziļumos rokeris ir varens, cēls estēts. Tāds viņš ir jau piedzimstot. Citādi nebūtu kļuvis rokeris.

Otrkārt nepieciešams izmantot savu ārējo veidolu un dotumus. Ideāli būtu, ja jūs būtu līdzīga viņa motociklam. Vislabāk to panākt, ievācot informāciju par to, kas jūsu personīgajam rokerim attiecībā uz motociklu ir pats svarīgākais. Tāpēc ka visiem viņiem mocis ir kādreiz nepiepildīto vēlmju piepildījums. Vienam tas varētu būt pilnīga kustību brīvība jebkurā laikā un jebkurā virzienā, otram – nesatricināms miers pat visdraudīgākajos apstākļos, trešajam – atbildes reakcijas ātrums.

Treškārt, jums vajag sākt darīt pilnīgi neprognozējamas lietas. Neprognozējamas ne tikai jūsu rokerim, bet arī pašai sev! Nu piemēram, jūsu rokeris domā, ka jūs noteikti tūlīt sāksit liet asaras un lūgties, lai viņš neaizbrauc. Bet jūs pēkšņi neizrādāt nekādu sarūgtinājumu. Smieties šādā brīdī arī it kā nebūtu pārāk labi. Sasniegums šai gadījumā būs jau tas, ka jūs nesāksit vaimanāt. Pirmām kārtām jau tas būs sasniegums jums pašai. Kāpēc vispār dzīvot, ja dzīvē nevari neko sasniegt, vai ne? Vai arī piemēram, varat sākt interesēties par močiem. Varat pat atrast kādu ideālu sev, par ko jūsmot. Taču nevajadzētu pārkāpt elementārās pieklājības robežas. Kas tās tādas? Paskaidrošu: pieklājīgi ir nespiegt aiz sajūsmas, ieraugot motociklu, vēl jo vairāk, ja tas nav jūsu personīgā rokera īpašums. Lai cik foršs arī nebūtu mocītis, lai cik liela nebūtu jūsu sajūsma, saglabājiet aukstasinīgu lietpratēja izskatu. Ticiet man, jūs novērtēs. Nepieklājīgi ir arī bāzt degunu kur nevajag. Motora tilpums, zirgspēku daudzums un piedziņas veids – šīs lietas nav priekš jums. Jūs var nesaprast (OK, risks, ka jūs var nesaprast, pastāv ik uz soļa).

Ceturtkārt, nemaz nemēģiniet iekarot vairāk vietas rokera sirdī salīdzinājumā ar motociklu vai pat izstumt mocīti no viņa “pozīcijām”. Šāds mēģinājums cietīs pilnīgu krahu. Samierinieties ar to, ka mocis un jūs – tie ir pilnīgi atšķirīgi līmeņi (mocis, protams, ir daudz augstākā līmenī par jums), un jūs nekādi nav iespējams pielīdzināt motociklam. Cerīgākajā gadījumā, ja jums ir kādi nebūt īpaši ārējie dotumi, jūs varat būt interesanta motocikla sastāvdaļa (tjūnings, tā teikt). Bet nekas vairāk. Ja jūs jau laicīgi apzināsieties šo neapstrīdamo patiesību, tas jums turpmākajā dzīvē aiztaupīs vienu otru vilšanos. Jo cītīgāk piestrādāsiet pie sava attiecīgā dvēseles lauciņa sakopšanas, jo labāk jums. No šī visa izriet viens secinājums – cilvēka pārtapšana par rokeri ir neatgriezenisks process. Vai sapratāt? Vēl ne? Nu tad mēģiniet saprast pēc iespējas drīzāk. Vai arī jums to laipni liks nojaust. Nodarbojieties ar sevis audzināšanu, pašiedvesmu, galu galā ņemiet talkā jogu! Un jūs iemācīsieties izbaudīt, ko nozīmē cēlā pašuzupurēšanās ideja. Tagad jūs aizvien biežāk pieredzēsiet gadījumus, kad saprātīgumam, saprātīgumam un vēlreiz saprātīgumam būs jāvalda pāri visām pārējām jūsu jūtu izpausmēm. Piemēram, ja jums no rīta pamostoties ir slikts garīgais, tā ir zīme, ka jums draud briesmas. Tādā gadījumā vērtīgi atcerēties, ko darīja nindzja, kad sajuta briesmas. Viņš vienkārši neizgāja ārā no mājas. Tāpēc ņemiet piemēru un nebāziet degunu ārā no mājas. Vislabākais variants - izliecieties, ka esat slima. Jo, lai kāds arī nebūtu iemesls jūsu sliktajam noskaņojumam, tas tiks interpretēts kā ļaunprātīgs mēģinājums pievērst sev rokera uzmanību, nozogot to viņa dievinātajam mehānismam – motociklam. Tas var negatīvi ietekmēt jūsu imidžu. Bet rokera sievietei imidžs ir pats svarīgākais.

Starp citu, par imidžu. Piestrādājot pie imidža, jūs varat izmantot kosmētiku, modes veikalus, sporta zāles, friziera pakalpojumus u.t.t. Bet pats galvenais, kas jums var noderēt – tie ir psihologa vai psihoterapeita pakalpojumi. Nopietni. Galvenais rokera sievietes dzīves saturs ir darbs ar dvēseli. No brīža, kad jūs kļūstat par rokera sievieti, jūsu dzīves uztverei un rakstura īpašībām būtiski jāatšķiras no tām, ko tradicionāli pieņemts uzskatīt par sievišķīgām. Taču, pas’ dies’, neiedomājieties, ka tas jums paver iespējas pieņemt par savējām vīrišķīgās iezīmes. Rokeris necieš maskulinizētas sievietes. Jāteic, ka jums atkal nāksies būt starp diviem dzirnakmeņiem. Šai gadījumā – starp diviem dzimumiem. Jūsu izturībai pret nelabvēlīgiem apstākļiem jābūt daudz labākai nekā vīriešiem, bet lēnprātībai un nepakļaušanās untumiem – daudz lielākām nekā parastām sievietēm.

Un nobeigumā pats galvenais! Jums noteikti jāiegādājas bezizmēra humora izjūta, vai arī jāizpleš līdz bezgalīgiem apmēriem jau esošā. Tieši humora izjūtai jākļūst par galveno jūsu rokeriskās laimes stūrakmeni, par līdzekli, kas neticamā veidā saista jūs ar cilvēku uz motocikla.

Jā, un vēl...Humora izjūta – tas ir jūsu vienīgais līdzeklis veiksmīgai izdzīvošanai rokeru vidē.

VEIKSMI JUMS! ;)

Autore- Maugle
Tulkoja- Junona
Oriģināls- http://www.biker.kiev.ua

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !