S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 
Jēkabpils TUSIS 2001.06.16.
AnD

Bildes var redzēt spiežot te.

Ceļš uz pasākumu bija garlaicīgs- 150 km pa gandrīz taisnu ceļu. Ierodoties tur tieši laikā bija samērā maz moču, taču ar laiku saradās diezgan padaudz.

Sākās viss ar veiklības braucieniem kuros bija standarta disciplīnas: ūdens glāzes vešana, uzdevums aizmugurē braucošajam ar zobiem no auklas desu paņemt, mucas velšana ar priekšējo riteni, braukšana lēnām u.c. Balva par uzvaru- Aldara alus pudele. Vēlāk sekoja parādes brauciens pa Jēkabpili mentu pavadībā. Pasākuma turpinājums norisinājās uz saliņas Daugavas vidū.

Viss sākās ar karaoke, kuru Freimanis nevadīja un tāpēc nebija līmenī, bet principā pieciest un izbļaustīties varēja, jo attiecīgi uz salas jau tika patērēts alkohols lielos daudzumos un tādus sīkumus kā "ne to dziesmu" vai vēl kaut ko neievēroja. Atzinīgi varēja novērtēt vakara tusa vietu un organizatoru izdomu: ārā braukt no salas nevarēja, ja vien nebija vēlme maksāt par ieeju un tas droši vien atturēja daudzus baikerus no ārdīšanās pa pilsētas ielām. Karaoke beigās uzstājās Freimanis ar kompanjonu ar "Dziesmu Par Sadošanu Pizdi", vai kaut kādu tamlīdzīgu. Pēc tam uz skatuves tika nodzīta bārda baikerim (Ilgvras, Tukuma klubs "Savējie"), kurš bija apsolījis to izdarīt līdz ko viņa traiks ripos. Traiks viņam bija baigi labs ar Tatras motoru (šis ir jau ptrais, bet pirmais paštaisītais bija ar 3A3 motoru). Tālāk uzstājās grupas Credo un Linga, kuras bija atbilstošas šim pasākumam un iederējās tajā. Pasākuma gaisotne bija patīkama, nekādi īpašie kautiņi/razborkas nebija. Vieta ļoti laba, bez problēmām varēja būvēt teltis.

Moči tika nolikti aiz norobežojuma, lai visādi garāmgājēji neķertos klāt. Nobeigumā: par grupas Tranzīts uzstāšonos neko nezinu, jo tajā laikā novērtēju vēl vienu pasākuma atzinīgu sastāvdaļu- simpātisku Jēkabpilieti.

Bildes var redzēt spiežot te.

AnD

<-atpakaï

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !