S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Pasaules raibumi 
Vai tu maksātu vairāk par DROŠU stāvvietu ?

Drošības kompānija Eurosecure cer, ka jaunās motostāvvietas (“ground anchors”) ar iebūvētu seifu ķiverei tiks izvietotas Lielbritānijas parkingos un centrālajās noslogotajās ielās.

Kompānija domā ka šādas stāvvietas atmaksāsies pilsētā, ja tās lietotāji apmaksās stāvvietas izmantošanu ar iebūvētā monētu automāta palīdzību vai arī uz tām tiks izvietota reklāma.


Atbrauc, pieslēdz priekšējo ratu, ieslēdz ķiveri...un jūties drošāk.

“Tās būtu dārgākas, nekā speciālu stabu izveide, pie kuriem varētu pieslēgt motociklus,” piebilst Eurosecure preses sekretārs Stephen Oscroft, “bet tās varētu kļūt par peļņas avotu vietējām municipalitātēm. Mūsu “ground anchor” atmaksātu sevi gada laikā”

Kompānija arī cer, ka arī darba devēji iegādāsies šīs ierīces. To cena ir starp £300 un £500 gabalā.

Mark Rickard ir Volsallas (Walsall, West Midlands) ceļu satiksmes drošības departamenta darbinieks, rajona, kas ir viens no kriminogēnākajiem apvidū. Viņa pārvaldītais budžets sastāda £ 75 000, ko var tērēt motobraucēju vajadzībām. Redzot jaunās stāvvietas NEC izstādē viņš teica: “Šīs ir tāda veida ierīces, kuras es vēlētos redzēt uz mūsu ceļiem. Es teicu Eurosecure pārstāvim, ka būtu ieinteresēts vēl vairāk, ja tiktu uzlabots vizuālais izskats un tiktu pievienota ķēde.”

Vai tu maksātu par papildus drošību ? Ceru ka arī mūsu valstī notiks pozitīvas pārmaiņas un motobraucējiem tiks ierīkotas speciālas stāvvietas…

Tulkoja BEAVIZ

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !