S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Pasaules raibumi 
Paredzama trīs dimensionāla motociklu modelēšana

21. jūnijs, 2001

Tā kā motociklu veidošanas ( customizing ) industrija turpina pieaugt, tad kāda firma - Virtual Cycles, Inc. - izveidojusi tehnoloģiju, ar kuras palīdzību tā var piedāvāt motociklu modelēšanu virtuālā, 3D vidē.

Motociklu entuziastiem ir pavērusies iespēja veidot savu motociklu tieši tādu, kādu tie vēlas. Vajadzīga tikai Interneta pieeja Virtual Cycles firmas piedāvātajai tehnoloģijai, respektīvi Interneta mājas lapai. Tajā no iepriekš fotogrāfētām motociklu daļām ir iespējams izveidot trīs dimensionālu modeli, kuram pēc tam pēc vēlēšanās ir iespējams mainīt krāsu vai detaļas cik uziet. Izmaiņas notiek acu priekšā. Interneta lapas adrese ir: www.virtualcycles.com.

Virtual Cycles presidents Maikls Deijs paskaidroja, ka "kompānija meklē veidu, kā piedāvāt pircējiem iespēju ieraudzīt to, ko tie vēlas iegādāties reālā un funkcionālā vidē." Turpinot tālāk, viņš piemetināja, ka "motocikls ir īpašnieka spogulis, un kas 3D tehnoloģija ļauj izpausties darbībā gan fantāzijai, gan jaunradei".

Virual Cycles patlaban plāno par savas tehnoloģijas patentēšanu un tās izplatīšanu starp motociklu dīleriem un ražotājiem. Tas izpaustos, kā datorletes specifiskās vietās vai kā caur internetu izmantojamas aplikācijas dinamiskai mārketinga un tirdzniecības norisei.

Lai papildinātu firmas bizness-biznesam (business-to-business ) piedāvājumu, pilna programmatūras versija individuāliem motociklistiem tiks piedāvāta vasaras vidū. Kopā ar 3D apskates iespēju, tiek piedāvāti daudzi dažādi pakalpojumi, kā piemēram informatīvās datubāzes, diskusiju forumi un jaunākās ziņas. Interneta lapas apmeklētājiem ir iespēja meklēt cauri datubāzēm informāciju par dīlerfirmām, rezerves daļām un citu noderīgu un specifisku info.

Virtual Cycles- uzņēmuma , kas ir veidots motociklistiem, darbība demonstrē to, ka industrija nevar pretoties tehnoloģiskiem uzlabojumiem.

Papildus informācija ir pieejama: http://www.virtualcycles.com

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !