S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Pasaules raibumi 
Nekad vairs nepazudīsiet braucot BMW, izņemot tās reizes, kad paši to vēlēsieties.

20. jūnijs, 2001

Vudklifas ezers, Njudžersija - Garmin International, Inc., Garmin Ltd vienība, uz GPS tehnoloģijas balstītu navigācijas iekārtu, komunikāciju un informācijas iekārtu ražotājs priecīgi paziņoja par jaunas sadarbības izveidošanos ar Ziemeļamerikas BMW Motociklu grupu, kas varētu nodrošināt motobraucējus ar pašu jaunāko satelītnavigācijas nozarē. BMW drīzumā sāks pielietot Garmin'a ražotās StreetPilot III satelīta navigācijas iekārtas atvasinājumu, kas sauksies BMW RideFinder GPS un piedāvās to kā papildus iespēju ierīkošanai K 1200 LT tūrisma motocikliem.

"Garmin un BMW ir zināmi savās industrijās kā labas kvalitātes, hi-end produkciju piedāvātāji, reizē nodrošinot labāko klientu vēlmju apmierināšanu un atbalstu," sacīja Garijs Kelijs, Garmin International mārketinga direktors. "Mūsu navigācijas sistēmu pievienošana K 1200 LT modeļiem, uzlabos mūsu klientu ceļošanas izjūtas."

BMW RideFinder apvienojis sevī labāko no Garmin tehnoloģijām, tādējādi piedāvājot klientiem produktu ar ekskluzīvām īpašībām - iebūvētu datubāzi, kurā apkopoti visi BMW dīleri valstī, unikāla audio sistēma un 64 Mb datu karte. Šī pārvietojamā satelītnavigācijas iekārta norāda braucēja atrašanās vietu krāsainā augstas izšķirtspējas kartē un sniedz braucējam soli-pa-solim norādījumus ar balss palīdzību. Pēc tam, kad braucējs ir norādījis sava ceļojuma galamērķi, iekārta atrod labāko ceļu, sagatavo ceļa norādījumus, kurus sniedz ar balss palīdzību.

Motobraucējiem varbūt liksies pietiekami svarīgs arī šāds fakts, ka RideFinder GPS ir ūdensnecaurlaidīgs, tādēļ piedzīvojumu meklētājiem nav jāsatraucas par laika apstākļiem. Un kad viņiem uznāk vēlme pabraukāties, tad ir iespējams izveidot personalizētu karti, izmantojot RideFinder iebūvēto pamatkarti, vai pievienot klāt kādu citu ar Garmin MapSource MetroGuide izņemamās datu kartes palīdzību. Standarta aprīkojuma pakete sniedz jums visu, kas būtu vajadzīgs, lai uzsāktu piedzīvojumiem bagātu ceļojumu.

BMW RideFinder tika prezentēts valsts dīleru sanāksmē. Lai iegādātos šo iekārtu, būs jāpagaida līdz 2001. gada jūlijam, un tas būs pieejams visās BMW dīleru tirdzniecības vietās. Kompānijas ieteiktā tirdzniecības cena ir aptuveni $ 1,495.

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !