S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Pasaules raibumi 
Suzuki B-KING - Tokijas motosalona karalis !

Tokijas motosalona (Tokyo Motor Show) apmeklētāji ilgi nevarēja atjēgties un stāvēja muti pavēruši, kad SUZUKI stendā tika atklāts kompānijas motocikls B-King.

Nav arī brīnums, jo B-King sevī ietver Suzuki redzējumu kādam jābūt 21. gadsimta motociklam. Motocikla nosaukums ir kā modeļa konstrukcijas īss tehnisks apraksts. Nosaukums simbolizē angļu valodas vārdus, kas sākas ar "B": boost, beauty un brain. Tas viss attiecīgi attiecas pret motocikla jaudu, pievilcību un tā spējai sazināties ar braucēju.

Pievilcīgais izskats ir otrā pēc nozīmīguma (pēc jaudas) B-King motocikla iezīme. Formula ir vienkārša un zināma jebkuram strītfaiter fanam- jāņem visjaudīgākais dzinējs kādu var atrast, jāieliek tas visvieglākajā rāmī un jāpieliek pēc iespējas mazāk plastmasu un citu bribambasu.

Masīvajai un brutālajai priekšējai daļai piestāv 240 mm aizmugurējā riepa un iespējams kā tā ir visplatākā motocikla riepa, kas jebkad ir likta rūpnīcā. Suzuki paziņoja, ka motocikla izveidei tika pielietotas visneiedomajāmākās ražošanas tehnoloģijas: lāzer-metināšana un maiņstrāvas plazmas-metināšanu, kas tika izmantotas, piemēram, aizmugurējās daļas izveidei.

Bez tam moticikls ir piebāzts ar visdažādākajiem informācijas tehnoloģiju «navarotiem». Tā, piemēram, jums nekad nebūtu iespējas pazaudēt B-King aizdedzes atslēgu, jo atpazīšanas sistēma izmanto vadītāja pirkstu nospiedumus, lai iedarbinātu motociklu. Tas gan nozīmē arī to, ka jūs nevarēsiet aizdot moci sievai vai draugam. Ne tikai iespējamie zagļi tiks piemuļķoti, bet mocis pat varētu palīdzēt tos noķert. Ja kāds mēģinās to kustināt vai iedarbināt, B-King zvanīs uz jūsu mob. tālruni- ļaujot jums dzirdēt un pat runāt ar potenciālo zagli ar iebūvēto mikrofonu un skaļruņu palīdzību. Ja "runājošs mocis" to neaizbaida, jūs pat varat ieslēgt moča skaņas signālu vai ieslēgt/izslēgt gaismas, lai pievērstu uzmanību. Ja nu tomēr tas tiek nozagts, tad mocī esošais mikrofons, var palīdzēt policijai to atrast, ieklausoties skaņās.

Motociklā ir iebūvēta pašdiagnozes un telemetrijas sistēma, kas izmanto iebūvētu mobilo telefonu, lai iegūtos datus nosūtītu tehniskās aprūpes servisam, vai īpašniekam pirms brauciena motocikla tehniskā stāvokļa noteikšanai. Modelim pat ir uz GPS bāzēta sistēma, kas brīdina vadītāju par laika izmaiņām, ja jūs, piemēram, dodaties uz rajonu, kur līst lietus.

Elektronika varētu izklausīties pēc "kosmiskas tehnoloģijas", bet visas pārējās motocikla sastāvdaļas varētu tikt nosūtītas ražošanai kaut vai rīt. Mocī netiek izmantots nekāds speciāls piekares vai zobpārvada sistēmu dizains- ir izvēlētas izmēģinātas un parbaudītas tehnoloģijas. Tas varētu norādīt, ka kaut kas līdzīgs B-king drīz varētu ieraudzīt dienasgaismu.

Japāņu kompānijas ir beigušas cīņu par lielāko ātrumu, apstājoties pie 300 km/h max, savukārt tagad B-king varētu būt pirmais modelis, kas aizsāks jaunu cīņu- par jaudīgāko motociklu pasaulē. Lai arī no kādām apbrīnojamām komponentēm nesastāvētu motocikls, tomēr vislielāko iespaidu, protams ka, atstāj dzinējs. Ņemiet Hayabusa 1300 cm2 dzinēju, uzstādiet supercharger (forsēšanas sistēmu), lai palielinātu jaudu, un jūs iegūsiet B-king dzinēju. Ņemot vērā to, ka Hayabusa izdod 175 z.s. jaudu, B-King sasniedz 250 z.s. atzīmi. Jūs esat gatavi tādam izbraucienam ?

Suzuki saka, ka mocis ir concept, bet ja B-king ir tas par ko Suzuki dizaineri domās jaunajā gadā, tad mūs sagaida interesanti laiki.

 Paskaties video !

B-King Tokijas motošovā

MPG 2,91 Mb

Aizmugure
Computer
Computer2
Displejs

Gaismas
Info
Kopskats
Diagnostika

Izmantoti materiāli:
http://www.imc.narod.ru/suzuki_bking.html
http://www.motorcyclenews.com/

Tulkoja BEAVIZ

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !