S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Noderīgas idejas 
Cigarešu piesmēķējamais
Aksesuārs, kas noder visur

James R. Davis

Jā, es smēķēju. Un, kas tad ir? Šim padomam nav nekāda sakara ar smēķēšanu.

Viens no vislētākajiem papildinājumiem, kas vien ir uzliekams motociklam - tas ir cigarešu piesmēķējamais. Un lieti noderēs, ja tā izdarīsi.

Ar to es vēlējos pateikt, ka ir ļoti vērtīgi, ja uz motocikla ir cigarešu piepīpētājs darba kārtībā. Tas rada visneiedomājamākās priekšrocības un ērtības, pat vajadzības gadījumā tas var izglābt tavu dzīvību.

Kā jebkurai iekārtai uz motocikla, tai vajadzētu izveidot drošinātājslēgumu, tomēr ne tā kā pārējās iekārtas, to vajadzētu pieslēgt tieši akumulatoram, nevis caur aizdedzes atslēgu. Tādā veidā to var izmantot, arī tad, ja aizdedze nav ieslēgta.

Tā kā šī nav ūdensizturīga iekārta, tad to vajadzētu ierīkot somā, un tās atveri vērst uz leju.

  • Vai tevi ir mobilais telefons? Ir bijusi vajadzība to lietot, bet baterija ir pārāk vāja? Tagad varēsi iespraust lādētāju un runāt, cik uziet. Zvans palīdzības dienestam nav nemaz tik nevajadzīga lieta, ja esi kaut kur tālu prom no civilizētas vietas.
  • Vai kādreiz paliec kempingos vai izbraucienā ar teltīm? Kādreiz ir apnicis pūst matračus? Lēts un mazs gaisa pumpītis, kas darbojas no cigarešu piesmēķējamā elektrības pievada, lieliski palīdzēs atrisināt šo nepatīkamo procedūru.
  • Ir kādreiz bijis vajadzīgs uzlādēt akumulatoru? Nav viegli tik klāt akumulatoram un ir problēmas piestiprināt pie poliem lādētāja vadus? Vienmēr ir bijis bail nolauzt kādu no tiem plastmasas puļķiem, ar kuriem turas apšuvums? Tāpat pastāv iespēja, ka netīšām var pieslēgt lādētāju nepareizi, un tādējādi sabojāt akumulatoru. Atrisinājums ir vienkāršs: uztaisi lādētājam tādu kontaktu, kas spraužams cigarešu piesmēķētājā un lieta darīta.

Tas ir īss iespēju apraksts. Šai vienkāršajai, lētajai un daudzveidīgi izmantojamai iekārtai būtu jābūt standarta aprīkojumā, pat ja tas nav politiski pareizi.

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !