S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Droša braukšana 
Kafija - ja tā ir vajadzīga, APSTĀJIES!

James R. Davis

Esi jau braucis kādas 400 jūdzes (apm. 640 km) un pat vairāk. Katru stundu esi apstājies, lai ieēstu un/vai uzpildītos. Bet tagad jau sāc justies ļoti noguris. Laiks iedzert kafiju?

NEPAREIZI!

Kafija, kola, XTC, vai citi stimulanti/zāles NEPALĪDZ būt pietiekami uzmanīgam, ja esi patiešām noguris. Labāk atrast kādu vietu, kur apstāties un nosnausties. Pat ar pusstundu pietiks, lai atjaunotu spēkus, ja tiešām ir tāda vajadzība braukt tālāk.

Vislabāk būtu, ja atrastu vietu, kur pārlaist nakti un kārtīgi izgulētos.

Lai arī esmu nobraucis vairāk kā 600 jūdzes (apm.960 km) vienā dienā, drausmīgos laika apstākļos, esmu konstatējis, ka varu braukt cik vien vēlos dienas, ja vien pieturos pie viena noteikuma - ne vairāk kā 350 jūdzes (apm.560 km ) dienā. Un daudz pieturu pa ceļam. ( Ja domā doties tiešām ilgā ceļojumā, iesaku to darīt pirmajā un/vai otrajā dienā. Ja arī tālāk ceļu domā turpināt tādā pašā garā, visticamāk, ka pats ar savu moci līdz galam neaizbrauksi. ) Kafija un zāles nav miega aizstājējs, tad, kad tas ir vajadzīgs, kā arī neliela plānošana ceļojuma sākumā būtu ļoti noderīga.

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !