S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Droša braukšana

Dainese paziņo par alternatīvu materiālu, kas ir izturīgāks par govs ādu

Dainese iepazīstina ar mākslīgi radītu materiālu, kas ir 10 reizes izturīgāks par pašlaik lietotajām ādām.

Materiāls tiek saukts par “D-stone” un tiks drīz tirgots vien- un divdaļīgu mototērpu veidā un, ja tas tik tiešām ir tik labs, kā ziņo Dainese, tad, iespējams, ka tuvākajā nākotnē govs āda būs salīdzinoši morāli novecojusi.

Pārsteidzoši, bet augsto tehnoloģiju materiāls būs patērētājam pieejamāks, nekā tradicionālā āda. Tobruk-Tex tērps tiks tirgots par £499.99, salīdzinot ar ekvivalentu ādas tērpu par £700, savukārt £179.99 dārgajai Invader-Tex un £269.99 Gladiator-Tex jakām cena ir izvēlēta tāda, lai pēc iespējas lielāks loks klientu varētu atļauties iegādāties šādus tērpus. Visas 3 uzskaitītās preces daļēji izmanto arī tradicionālās ādas.

Gladiator-Tex: "Izturīgāka par ādu"
Tobruk-Tex: lētāka par ādas jaku

D-stone ir daudzu gadu intensīvu pētījumu rezultāts mākslīgu materiālu izveidē. Uz neilona bāzes veidotais materiāls ir izveidots Cordura veidotāju DuPont zinātniskajā nodaļā speciāli Dainese.

Dainese veido savu produkciju, bazētu uz jau otro DuPont radītu materiālu, sauktu par Tech, kas ir Cordura līdzīgs materiāls, bet vēl izturīgāks.

Tech materiāls tiks izmantots jaunā gada (2002) sākumā veselā sērijā Gore-Tex ūdensnecaurlaidīgo un “elpojošo” motojaku izveidē, ieskaitot jauno T-Age (£299), X-Tech II (£399.99) un £279 dārgo Signature

Tulkoja BEAVIZ

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !