Jaunumi
Agris Neija finišē otrais Biķerniekos

“Eternit Neija Racing Team” (Eternit-NRT) komandas rīkotajās sezonas 1. posma sacīkstes Austrumeiropas kausa izcīņā, Latvijas čempionātā un Igaunijas čempionātā motošosejā, kas 11. un 12. maijā notika Biķernieku Kompleksajā sporta bāzē, Eternit-NRT pārstāvis Agris Neija izcīnīja 2. vietu SuperSport 600 cc klasē un uzvarēja Superbike klasē.

Sacīkstēs piedalījās vairāk kā 60 labākie Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Latvijas, Polijas un Somijas motobraucēji. SuperSport 600 cc klasē, kurā Agris Neija šosezon startēs arī Eiropas čempionātā, piedalījās15 dalībnieki. Startējot no trešās starta vietas Agris Neija finišēja otrais, piekāpjoties Igaunijas sportistam Marko Rohtlānam, bet trešo vietu izīnīja igaunis Joels Vides.

Savukārt Superbike klasē Agris Neija startēja no pirmās starta vietas un arī finišā bija pirmais. Otrais finišēja Joels Vides, trešais - Aivars Osa (Igaunija), bet otrs Eternit-NRT braucējs Jānis Turks 4. aplī krita un no sacīkstēm izstājās.

Agris Neija: “Jau pirms sacīkstēm zināju, ka SuperSport 600 cc klasē šogad aizstāvēt Austrumeiropas čempiona titulu būs grūti, jo konkurence ir spēcīga. Diemžēl startēju no 3. starta vietas, tāpēc, lai uzvarētu, man bija jāizvirzās vadībā jau startā. Taču starts man neizdevās tik labi, tāpēc, kamēr apdzinu Joelu Vides, Marko Rohtlāns bija jau mazliet atrāvies un nebija vairs iespējas viņu apsteigt. Turklāt brauciena temps bija mežonīgi ātrs, dažos apļos pat tika uzlaboti trases rekordi. Tagad jāizdara secinājumi, jāuzlabo tehnika un nākamajos posmos jāmēģina revanšēties. Bet tas būs grūti.”

Atgādinām, ka Austrumeiropas kausa izcīņa notiek 5. posmos, bet nākamās sacīmkstes Agrim Neijam būs 25. – 26. maijā Ungārijā, kur Hongaroringas trasē notiks Eiropas čempionāta pirmais posms.